Zastępstwa

Poniedziałek                                                                     18 listopada 2019

 

Klasa 8b – wycieczka

 

Nauczyciel nieobecny: Anna Kowalczyk 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 1a R. Fyrgut ew łączenie
4 1a R. Fyrgut ew łączenie
5 1a R. Fyrgut ew łączenie

 

Nauczyciel nieobecny: Anna Szpak 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
2 7a T. Kierel j. polski łączenie

 Zmiana organizacji nauczania: Anna Kowalczyk, A. Szpak – wycieczka 

Nauczyciel nieobecny: Beata Gorbacz 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
6 6b I.                   Babilec j. polski zamiast 8b

 Nauczyciel nieobecny: Barbara Szady 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
3 6b K. Seidel świetlica
5 5b J. Jabłońska geografia zamiast 8b
6 5a M. Grześkowicz j. ang łączenie

 Nauczyciel nieobecny: Agnieszka Winkler 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
2 6a I.                   Babilec j. polski zamiast 8b, 7. lekcja
3 8c
  1. Konopka
zamiast 8b

Piątek                                                                                    15 listopada 2019

Nauczyciel nieobecny: Beata Gorbacz 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 6a lekcja odwołana
6 5b J. Jabłońska geografia zamiana za wspom. 8a chemia

 Zmiana organizacji nauczania 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
6 8a M. Kowalczyk chemia łączenie

 Nauczyciel nieobecny: Dawid Jajuga 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
2 7b T. Damrat wf/pł łączenie
3 5b M. Semak wf/pł łączenie
4 5b M. Semak wf/pł łączenie
6 7b T. Damrat wf/pł łączenie
7 7b T. Damrat wf/pł łączenie

Nauczyciel nieobecny: Barbara Szady

 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 5b M. Matviiv j. ang łączenie
2 5b M. Matviiv j. ang łączenie
3 6b D. Kleniewska świetlica
4 4a U. Oleksin muzyka łączenie
5 1a A. Kowalczyk łączenie
6 5a A. Konopka mat zamiana  za 1. lekcję w czwartek 8c
7 6a muz zaj. odwołane

Czwartek                                                                              14 listopada 2019

 

Klasy na wycieczce – 8b, 8c

 

 

Nauczyciel nieobecny: Tomasz Damrat

 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
5 8a R. Kobza doradztwo łączenie
6 6b M. Kowalczyk biologia zamiana za 8c
7 6b M. Matviiv j. ang. zamiana za 8b

 

 

Nauczyciel nieobecny: Adam Pasdzior

 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1
2 8b wycieczka
3
4
5 8b wycieczka
6 6b M. Kowalczyk biologia zamiana za 8c
7 6b M. Matviiv j. ang. zamiana za 8b

 

 

Nauczyciel nieobecny: Ireneusz Rosół

 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1
2 7a       B. Bąk inf łączenie
3 8c wycieczka
4 8a B. Bąk inf łączenie
5 8c wycieczka
6 6a gr II zaj. odwołane
7 6a gr II zaj. odwołane

 

 

 

Nauczyciel nieobecny: Anna Ziółkowska

 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 8a I. Babilec j. polski łączenie
2
3 6b M. Kowalczyk biologia zamiana za 8b
4 5b J. Jabłońska geografia zamiana za 8c
5
6 8a R. Kobza doradztwo łączenie
7 8c wycieczka
8 7a E. Gasz hist łączenie

 

 

Nauczyciel nieobecny: Krzysztof Kleniewski

 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
4 8b wycieczka
5
6 8a R. Kobza doradztwo łączenie
7 8a E. Gasz wos łączenie

 

Nauczyciel nieobecny: Beata Gorbacz

 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 7c M. Kotlewska matematyka zamiana za 8b
2
3
4 4a S. Mainczyk plastyka łączenie

 

 

Środa 13 listopada 2019

Nauczyciel nieobecny: Aneta Konopka

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

6a

mat

lekcja odwołana

2

3

8b

A. Rucińska

mat

łączenie

4

8a

B. Bednarz

mat

łączenie

5

8c

A. Rucińska

mat

łączenie

Nauczyciel nieobecny: Adam Pasdzior

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

2

3

1b

D. Jajuga

pł/wf

łączenie

4

1b

D. Jajuga

pł/wł

łączenie

5

6

6b

T. Damrat

pł/wf

łączenie

7

6b

T. Damrat

pł/wł

łączenie

8

8b

zaj. odwołane

9

8b

zaj. odwołane

Nauczyciel nieobecny: Beata Gorbacz

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
6 5a K. Glabas plastyka zamiana za  wspom. w 7a fizyka

Wtorek                                                                                  12 listopada 2019

Nauczyciel nieobecny: Aneta Konopka 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1
2
3 8b M. Kowalczyk chemia płatne
4 8a B. Bednarz mat łączenie
5 5a świetlica
6 8c A. Rucińska mat płatne
7 8c A. Rucińska mat płatne

Nauczyciel nieobecny: Adam Pasdzior

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
6 6b gr1 zaj. odwołane
7 6b gr1 zaj. odwołane
8 8b piłka noż. zaj. odwołane
9 8b piłka noż. zaj. odwołane

Piątek                                                                                      8 listopada 2019

Nauczyciel nieobecny: Katarzyna Rola

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1
2
3
4
5 8a T. Damrat łączenie
6 świetlica D. Kleniewska łączenie
7 świetlica D. Kleniewska łączenie
8 świetlica D. Kleniewska łączenie
9 świetlica D. Kleniewska płatne

 Nauczyciel nieobecny: Ireneusz Rosół

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 8bc chł wf zaj. odwołane
2 8bc chł wf zaj. odwołane
3 3a A. Drążek-Szczerska pływanie płatne

 Nauczyciel nieobecny: Anna Kulig-Gabryś

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 4a A. Szpak j. polski łączenie
2 4a      A. Szpak j. polski łączenie
3 8c A. Rucińska matematyka łączenie
4 8c A. Rucińska matematyka łączenie
5 5a A. Szpak j. polski łączenie

Czwartek                                                                             7 listopada 2019

 

 Nauczyciel nieobecny: Katarzyna Rola 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 7a M. Semak wf łączenie
2
3
4
5 2a A. Drążek-Szczerska pł/wf łączenie

 

 

Nauczyciel nieobecny: Anna Urbańczyk-Bekiesch

 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
8 8a,8b,8c K. Filusz j. niem łączenie

 

 

Nauczyciel nieobecny: Anna Kulig-Gabryś

 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1
2
3 ind. świetlica
4 5a świetlica
5 zdwo świetlica
6 5b świetlica
7 5b J. Jabłońska geografia płatne

Środa 6 listopada 2019

Nauczyciel nieobecny: Katarzyna Rola

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

7a

M. Semak

wf

łączenie

Nauczyciel nieobecny: Tomasz Damrat

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

2

3

4

5

6

6b

świetlica

7

6b

K. Filusz

j. mn. niem

za 8l

8

7b gr I

zaj. odwołane

9

7b gr I

zaj. odwołane

Nauczyciel nieobecny: Adam Pasdzior

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

2

3

1b

D. Jajuga

pł/wf

łączenie

4

1b

D. Jajuga

pł/wł

łączenie

5

6

6b

świetlica

7

6b

K. Filusz

j. mn. niem

za 8l

8

8b

zaj. odwołane

9

8b

zaj. odwołane

Wtorek 5 listopada 2019

Nauczyciel nieobecny: Katarzyna Rola

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

2

8a

T. Damrat

wf

łączenie

3

2a

A. Drążek-Szczerska

wf

łączenie

4

2a

A. Drążek-Szczerska

wf

łączenie

5

7a

M. Semak

wf

łączenie

Nauczyciel nieobecny: Dorota Czernysz

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

2

3

4

5

6

4a

B. Bednarz

mat

łączenie

7

3a

zaj. odwołane

Nauczyciel nieobecny: Urszula Oleksin

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

2

3

4

5

6

7a

B. Gorbacz

plastyka

łączenie

7

Poniedziałek                                                                          4 listopada 2019

Nauczyciel nieobecny: Tomasz Damrat

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 8a wf zaj. odwołane
2 8a wf zaj. odwołane
3

Nauczyciel nieobecny: Katarzyna Rola

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 8a wf zaj. odwołane
2 8a wf zaj. odwołane
3
4
5 7a M. Semak wf łączenie

 

Nauczyciel nieobecny: Adam Pasdzior

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 8b p. noż. zaj. odwołane
2 8b p. noż. zaj. odwołane
3 5a gr1 wf świetlica
4 5a gr1 wf świetlica
5
6
7

 

Środa                                                                                   30 października 2019

Nauczyciel nieobecny: Anna Kulig-Gabryś

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 4a A. Szpak j. polski łączenie
2 5b A. Drążek-Szczerska wf płatne
3 5a E. Gasz hist płatne
4 8c A. Rucińska mat płatne
5
6 4a A. Szpak j. polski łączenie
7 zdwo zaj. odwołane

Nauczyciel nieobecny: Tomasz Damrat

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1
2
3
4
5
6 6b świetlica
7 6b K. Filusz j. mn. niem za 8l
8 7b gr I zaj. odwołane
9 7b gr I zaj. odwołane

 Nauczyciel nieobecny: Adam Pasdzior

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1
2
3 1b D. Jajuga pł/wf łączenie
4 1b D. Jajuga pł/wł łączenie
5
6 6b świetlica
7 6b K. Filusz j. mn. niem za 8l
8 8b zaj. odwołane
9 8b zaj. odwołane

 Nauczyciel nieobecny: Sonia Szladowska 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1
2
3
4 2a S. Mainczyk ew płatne
5 4a świetlica
6
7 6a zaj. odwołane

Nauczyciel nieobecny: Karina Pordzik

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1
2 2a S. Mainczyk ew łączenie
3 2a S. Mainczyk ew łączenie
4
5 2a S. Mainczyk ew łączenie
6 2a S. Mainczyk ew łączenie
7
8
9

Wtorek 29 października 2019

Nauczyciel nieobecny: Sonia Szladowska

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

2

3

5a

J. Jabłońska

geografia

płatne

4

1c

B. Bąk

ew

płatne

5

2b

J. Kocenda

ew

płatne

6

1b

świetlica/zaj. odwołane

7

6a

zaj. odwołane

Nauczyciel nieobecny: Magdalena Sienkiewicz-Kałuża

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

1a

łączenie

2

3

1a

łączenie

4

Poniedziałek                                                                 28 października 2019

 

Nauczyciel nieobecny: Agnieszka Rucińska

 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1
2
3 7a B. Bednarz mat łączenie

 

 

Nauczyciel nieobecny: Krystyna Glabas

 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1
2
3 zaj. indywidualne świetlica
4 7a J. Jabłońska geografia łączenie
5 zkk zaj. odwołane
6 8a E. Gasz EDB łączenie
7 zkk zaj. odwołane

 

Piątek 25 października 2019

Nauczyciel nieobecny: Danuta Borowicz

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

6b

zaj. odwołane

Nauczyciel nieobecny: Dorota Czernysz

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

3a

wycieczka

2

3a

wycieczka

3

4a

B. Bednarz

mat

łączenie

4

3a

wycieczka

Nauczyciel nieobecny: Karina Filusz

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

2

3

2c

I. Mikołajczyk

ew

płatne

4

5

7a,c

świetlica

6

1a

zaj. odwołane

7

6b

zaj. odwołane

8

6b

zaj. odwołane

Nauczyciel nieobecny: Dawid Jajuga

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

2

3

5b gr I

świetlica

4

5b gr I

świetlica

5

6

7b gr II

T. Damrat

łączenie

7

7b gr II

T. Damrat

łączenie

8

Nauczyciel nieobecny: Joanna Jabłońska

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

7c

A. Rucińska

mat

płatne

2

3

5a

M. Grześkowicz

j. ang.

płatne

4

5

6

8a

M. Kowalczyk

chemia

łączenie

Nauczyciel nieobecny: Anna Kliza

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

2

3

4

2a

M. Grześkowicz

j. ang

łączenie

5

2b

J. Kocenda

ew

płatne

Nauczyciel nieobecny: Sabina Olczyk-Lepich

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

3b

wycieczka

2

3b

wycieczka

3

3b

wycieczka

4

3b

wycieczka

Nauczyciel nieobecny: Adam Pasdzior

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

5a chł

zaj. odwołane

2

5a chł

zaj. odwołane

3

4

6b

T. Damrat

pł/wf

łączenie

Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska

Nauczyciel nieobecny: Karina Pordzik

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

2a

S. Mainczyk

ew

łączenie

2

2a

S. Mainczyk

ew

łączenie

3

2a

S. Mainczyk

ew

łączenie

4

5

2a

S. Mainczyk

ew

łączenie

Nauczyciel nieobecny: Anna Szpak

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

4a

A. Kulig-Gabryś

j. pol

łączenie

2

4a

A. Kulig-Gabryś

j. pol

łączenie

3

4

5

6

7a

T. Kierel

j. pol

łączenie

Czwartek 24 października 2019

Nauczyciel nieobecny: Ireneusz Rosół

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

2

7a

B. Bąk

inf

łączenie

3

8c

świetlica

4

8a

B. Bąk

inf

łączenie

5

8c

A. Ziółkowska

historia

płatne

6

6a gr II

zaj. odwołane

7

6a gr II

zaj. odwołane

Nauczyciel nieobecny: Karina Pordzik

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

2

2a

S. Mainczyk

ew

łączenie

3

2a

S. Mainczyk

ew

4

 

Nauczyciel nieobecny: Agnieszka Winkler

 

Nr lekcji

Klasa

Nauczyciel zastępujący

Przedmiot

Rodzaj zastępstwa

1

2

3

4

5

5a

świetlica

6

1b

zaj. odwołane

7

5a

zaj. odwołane

8

8c

zaj. odwołane


Skip to content