ZASTĘPSTWA 25.-29.04.2022

Piątek              29 kwietnia 2022

Zajęcia profilaktyczne w sali E3:

5a – 1-2 lekcja

5b – 3-4 lekcja

7b – 5-6 lekcja

Opiekunowie: R. Kobza, K. Woźniak

Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 2a D.G.-Semczyk ew -wspom
4 2a D.G.-Semczyk ew -wspom
5 2a D.G.-Semczyk ew -wspom

Nauczyciel nieobecny: Mariusz Kowalczyk

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 8c M. Szadura wf
4 8b M. Szadura wf
5 7a M. Matviiv j. ang
6 7b K. Woźniak zaj. prof
7 7c chem – odwołane

Zmiana organizacji nauczania: Marian Szadura

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 5b R. Kobza zaj. prof
4 5b R. Kobza zaj. prof

Zmiana organizacji nauczania: Mariana Matviiv

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
5 7b R. Kobza zaj. prof

Nauczyciel nieobecny: Adam Pasdzior (zawody)

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
2 8b wf – odwołane
3 8b wf – odwołane

Nauczyciel nieobecny: Tomasz Damrat (zawody)

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 3c wf – odwołane
2 3c wf – odwołane
3 5b R. Kobza zaj. prof
4 5b R. Kobza zaj. prof
6 8a P. Garbacz pływ

Nauczyciel nieobecny: Karina Filusz

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
2 5a R. Kobza zaj. prof.
3 3c B. Bąk ew
5 3a j. mn – odwołane

Zmiana organizacji nauczania: Barbara Bąk

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 5a P. Garbacz inf – wspom

 

 

Środa                       27 kwietnia 2022

Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
2 2a S.O.-Lepich ew – wspom
4 2a D.G.-Semczyk ew – wspom
5 2a D.G.-Semczyk ew – wspom

Nauczyciel nieobecny: Karina Filusz

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 3a j. mn. – odwołane
2 5a j. mn. – odwołane
4 3c j. mn. – odwołane
5 8c A. Rucińska mat
6 4c j. mn. – odwołane

Nauczyciel nieobecny: Mariusz Kowalczyk

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
6 6a P. Garbacz tech

Nauczyciel nieobecny: Tomasz Damrat

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 8a A. Rucińska mat
2 8a A. Kliza j. ang
3 2a M. Semak basen
4 2c A. D.-Szczerska basen

Wtorek                                26 kwietnia 2022

Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 2a M. Semak ew – wspom
2 2a M. Semak ew – wspom
5 2a D. G.-Semczyk ew – wspom

Nauczyciel nieobecny: Karina Filusz

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 8b j. niem – odwołane
2 3b j.mn – odwołane
3 4c J. Jabłońska przyr
5 3c j.mn – odwołane

Nauczyciel nieobecny: Dorota Czernysz (1-3 lekcja)

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 4b mat – odwołane
2 2c ew – odwołane
3 2c K. Chmiel ew

Nauczyciel nieobecny: Anna Ziółkowska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 4c j.pol – odwołane
2 4b J. Jabłońska przyr
3 5a S. Szladowska rel
4 5a T. Dreszer mat
6 5b D. Jajuga wf

Zmiana organizacji nauczania: Dawid Jajuga

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
6 6a M. Semak wf – wspom

Nauczyciel nieobecny: Magdalena Grześkowicz

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 zśk 5a S. Szladowska rel z klasą
4 zśk 6a J. Jabłońska geog z klasą
5 8a A. Rucińska mat
6 2c j. ang – odwołane
7 4a B. Szady j. ang

Nauczyciel nieobecny: Violetta Zając

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 log log – odwołane
2 1c ew – odwołane
3 1c ew – odwołane
4 1c B. Bąk ew

Nauczyciel nieobecny: Mariusz Kowalczyk

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
6.30-7.30 św K. Rola św
1 4a P. Garbacz tech – wspom
3 6a H. Nowak biol – wspom
4 6a J. Jabłońska geog – wspom
5 7c S. Szladowska rel
6 8c K. Kleniewski hist
7 8b K. Kleniewski hist

Zmiana organizacji nauczania: Sonia Szladowska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
6 7c A. Rucińska mat

Zmiana organizacji nauczania: Krzysztof Kleniewski

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
7 8c hist – przeniesione na 6 l.

Zmiana organizacji nauczania: Krzysztof Kleniewski

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
8 8b hist – przeniesione na 7 l.

Nauczyciel nieobecny: Adam Pasdzior (od 3. lekcji)

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 8b R. Kobza doradztwo
4 8b A. Konopka mat
5 4c D. Jajuga wf
6 4c A. D.-Szczerska basen
7 7b wf – odwołane
8 7b wf – odwołane

Nauczyciel nieobecny: Tomasz Damrat (od 3. lekcji)

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 2a M. Semak wf
4 8a R. Kobza doradztwo

 

Poniedziałek                           25 kwietnia 2022

Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 2a M. Semak ew – wspom
4 2a M. Semak ew – wspom

Nauczyciel nieobecny: Karina Filusz

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 8c A. Rucińska mat
2 3b j.mn – odwołane
3 5a D. G.-Semczyk św
4 8b A. Ziółkowska j. pol
5 4c A. Kliza j. ang

Nauczyciel nieobecny: Karina Pordzik

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 1a M. W.-Patla ew
2 1a M. W.-Patla ew
4 1a D. G.-Semczyk św
5 1a M. W.-Patla ew
6 rew rew – odwołane
7 rew rew – odwołane
8 rew rew – odwołane

Nauczyciel nieobecny: Violetta Zając

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 zkk 4c zkk – odwołane
2 1c K. Chmiel ew
3 zśk 3c B. Bąk ew z klasą
4 1c D. A. Czernysz l. bibl
5 1c K. Chmiel ew
6 zkk zkk – odwołane
7 log log- odwołane
8 zkk zkk – odwołane

Nauczyciel nieobecny: Mariusz Kowalczyk

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 5a biol – odwołane
2 7a A. Rucińska mat
5 7b M. Marczuk plast

 


Skip to content