ZASTĘPSTWA 04.05-06.05.2022

Piątek                                 6 maja 2022

Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 2a D.G.-Semczyk ew -wspom
4 2a D.G.-Semczyk ew -wspom
5 2a D.G.-Semczyk ew -wspom

Nauczyciel nieobecny: Teresa Kierel

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 4a A. Ziółkowska j.pol
2 4a A. Ziółkowska j.pol
3 7a A. Kowalczyk św
4 6a B. K.-Łania j.pol
5 6a B. K.-Łania j.pol
6 8b M. Szadura wf
7 8b B. Szady j. ang

Nauczyciel nieobecny: Adam Pasdzior

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
2 8b wf – odwołane
3 8b A. Rucińska mat

 

Nauczyciel nieobecny: Dominika Suchy

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 6a j. mn – odwołane
2 6a hik – odwołane
3 4a K. Seidel św
4 4b B. Bąk inf
5 4b K. Rola św

Zmiana organizacji nauczania: Barbara Bąk

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
4 4a P. Garbacz inf

Nauczyciel nieobecny: Marzena Semak

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
4 7c D. Oleszek basen bezp
5 1b A.D.-Szczerska basen bezp
8 7b M. Szadura basen
9 7b M. Szadura basen

 

Czwartek                                     5 maja 2022

Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
2 2a D.G.-Semczyk ew – wspom

Nauczyciel nieobecny: Adam Pasdzior

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 4c ks. T. Maintok rel – zamiast 7 l
4 7a D. Oleszek basen
5 4c M. Kowalczyk św
7 8b pływ – odwołane
8 8b pływ – odwołane

Zmiana organizacji nauczania: ks. Tomasz Maintok

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
7 4c rel – przeniesione na 3. l.

Nauczyciel nieobecny: Marzena Semak

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 7b M. Szadura pływ
2 7b M. Szadura pływ
3 6a D. Jajuga wf
4 6a D. Jajuga wf
5 6a T. Dreszer mat

Nauczyciel nieobecny: Dominika Suchy

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
2 6a K. Rola św
5 2c S. O.-Lepich ew
6 1c j. mn. – odwołane
7 8a A. Rucińska mat

 

 

Środa                                                                  4 maja 2022

Nauczyciel nieobecny: Marzena Semak

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 zkk zkk-odwołane
3 2a T. Damrat basen
5 4a A. D.-Szczerska wf
6 4a A. D.-Szczerska basen
7 6a D. Jajuga basen
8 rew rew-odwołane

Nauczyciel nieobecny: Adam Pasdzior

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
5 7b K. Seidel św
6 7b M. Kowalczyk chem
7 8b pływ – odwołane
8 8b pływ – odwołane

Zmiana organizacji nauczania Mariusz Kowalczyk

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
5 6a P. Garbacz tech

Nauczyciel nieobecny: Dominika Suchy

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 7b,c j. niem – odwołane
2 1c V. Zając ew
4 4a E. Góra l. bibl
5 2c D. A. Czernysz św
6 4b J. Jabłońska przyr

Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
2 2a S.O.-Lepich ew – wspom
4 2a D.G.-Semczyk ew – wspom
5 2a D.G.-Semczyk ew – wspom

Nauczyciel nieobecny: Magdalena Grześkowicz

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
2 zśk 4c zśk – odwołane
3 6a A. Kliza j.ang
4 3b K. Seidel św
5 7c A. Kliza j.ang
6 8a A. Rucińska mat
7 5a B. Szady j.ang

Nauczyciel nieobecny: Marlena Warzybok-Patla

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
2 1a K. Pordzik ew-wspom
2 zaj.ed. zaj.ed.-odwołane
3 zaj.ed. zaj.ed.-odwołane
4 zaj.ed. zaj.ed.-odwołane
5 rew rew – odwołane

Skip to content