Zakończenie Roku Szkolnego

Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Wielkimi krokami zbliża się zakończenie roku szkolnego. Za nami ogrom pracy, wiele nowych wyzwań i niepokojów.

Sytuacja epidemiczna w kraju i na świecie wymusiła na nas nowe formy prowadzenia zajęć szkolnych i nauki.

Uważamy, że egzamin dodatkowy z odpowiedzialności zdaliśmy pomyślnie! Możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii, nie odbędą się tradycyjnie uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego.

Klasy ósme zapraszamy w piątek 26 czerwca 2020r. na ostatnie spotkanie z wychowawcami połączone z rozdaniem świadectw i dyplomów, które odbędzie się w holu głównym z zachowaniem środków bezpieczeństwa (maseczki, dystans społeczny) wg poniższego harmonogramu:

klasa godzina
8a 11.00
8b 10.00
8c 9.00

Pozostali uczniowie otrzymają świadectwa we wrześniu lub, w przypadku zaistniałej potrzeby, po umówieniu się z wychowawcą w trybie ustalonym przez niego lecz nie później niż do 1 lipca. Po tym terminie możliwy będzie odbiór świadectw w sekretariacie szkoły po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu.

Życzymy wszystkim wesołych i słonecznych wakacji! Dużo odpoczynku, radości i niezapomnianych wakacyjnych przygód!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne PSP nr 3 w Zdzieszowicach