ZAJĘCIA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców dotyczącym opieki nad dziećmi, nauczyciele w dniu 31.10.2019 kreatywnie zorganizowali czas uczniom. Zajęcia nie tylko bawiły, ale przez zabawę, współpracę i działanie w grupie uczniowie z wielkim zaangażowaniem wykonywali pracę plastyczną, gdzie mieszali farby ciepłe, czego efektem było „Jesienne drzewo”. Po krótkiej przerwie zaczęła się gra w podchody, gdzie grupa poszukująca musiała wykonać nie zawsze łatwe zadania. W bibliotece szkolnej uczniowie wysłuchali „strasznych opowieści” o  „Czarnej Dziurze” zgodnie z tradycją Halloween. Nie zabrakło również rozrywek intelektualnych, i tak uczniowie mogli poznać zasady gry w szachy, spróbować swoich sił w kodowaniu i programowaniu z robotem  Doc oraz rozwiązywaniu zadań w czasopiśmie „Kumpel”. Przez tak aktywnie zorganizowany czas, dzień minął dzieciom szybko, przyjemnie i bardzo wesoło.