XXVIII ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

Z okazji XXVIII ŚWIATOWEGO DNIA CHOREGO, który przypada 11 lutego uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej NR 3 w Zdzieszowicach wykonali kartki ze słowami wsparcia, życzeniami zdrowia i miłości dla Wszystkich Podopiecznych Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu oraz Podopiecznych Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” we Wrocławiu. Nasi uczniowie ciepło myślą o wszystkich chorych Dzieciach i pragną za pośrednictwem tych kartek choć trochę umilić Im te trudne chwile.

Serdecznie dziękuję wszystkim Uczniom, Rodzicom i Wychowawcom za ogromne zaangażowanie w akcję. Dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy wysłać mnóstwo kart z życzeniami miłości i zdrowia. Mamy nadzieję, że wywołają radość, pozytywne emocje i uśmiech na buziach Dzieci i ich Rodzin.

Koordynator akcji:

Magdalena Grześkowicz