Wyniki zawodów powiatowych w drużynowych biegach przełajowych

W dniu 13 kwietnia 2022 w Krapkowicach odbyły się zawody powiatowe w drużynowych biegach przełajowych. Znakomicie spisały się uczennice naszej szkoły,  które w roczniku 2007-2008 okazały się bezkonkurencyjne zdobywając najwyższy stopień podium.

Skład naszej drużyny : Aleksandra Rucińska, Marta Galas, Wiktoria Wala, Roxana Zięba, Emilia Kulpok, Roksana Hadzicka, Julia Dobisiak

W kategorii młodszej rocznik 2009-2010 nasze dziewczyny zdobyły III miejsce w składzie :

Aleksandra Ochenkowska, Zuzanna Szkotek, Iga Fronczak, Kalina Józefowicz, Martyna  Miedzińska, Nikola Hadzicka , Karolina Błyszcz , Zuzanna Kunecka.

W kategorii chłopców rocznik 2007-2008 nasza szkoła zajęła II miejsce.

Nasi reprezentanci to :

Marek Cecelski, Adrian Schlensag, Piotr Łopaciuk, Kacper Jagiełło, Maciej Żytko, Piotrek Smiatek, Marcel Haręża, Adam Borowski

Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy, a dziewczynom życzymy powodzenia w finale wojewódzkim.

Nauczyciele wychowania fizycznego