wybory uzupełniające do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Zdzieszowicach

Za nami wybory uzupełniające do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Zdzieszowicach w okręgu nr 3, które odbyły się w Naszej Szkole

W dniu 27 listopada odbyły się wybory uzupełniające do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Zdzieszowicach w okręgu nr 3,

obejmującym Publiczną Szkołę Podstawową im. Władysława Sikorskiego w Zdzieszowicach.

W głosowaniu brało udział 129 uczniów z klas VI – VIII.

Po zakończeniu głosowania Komisja Wyborcza skrupulatnie liczyła głosy uczniów oddane na poszczególnych kandydatów.

Największą liczbę głosów uzyskały :

Aleksandra Koczwara z klasy 8C oraz Nikola Szymczyk z klasy 8B.  Każda z nich otrzymała po 76 głosów.

Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz aktywizowania młodzieży,

promowania postaw obywatelskich wśród młodych ludzi i upowszechniania wiedzy o samorządzie.

Elżbieta Gasz