Targi szkół

W dniu 27 kwietnia 2022 roku  uczniowie klas VII  i VIII  wraz z rodzicami mieli okazję zapoznać się z ofertą szkół ponadpodstawowych z województwa opolskiego. Spotkanie odbyło się na Sali gimnastycznej Zdzieszowickiej Trójki, a  uczniowie wraz z rodzicami z całej gminy  chętnie skorzystali z zaproszenia. W Targach wzięli udział przedstawiciele 20 szkół ponadpodstawowych z całego niemal województwa. Oferta szkolnictwa  prezentowana była w sposób ciekawy i intrygujący,  a młodzież  chętnie rozmawiała z nauczycielami i uczniami ze szkół średnich. Takie spotkania poszerzają wiedzę uczniów z zakresu oferty szkolnictwa ponadpodstawowego i pomagają dokonać wyboru przyszłej ścieżki kształcenia. Dziękujemy wszystkim za udział w tym wydarzeniu.

Doradcy zawodowi