Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

25 listopada 2019r w naszej szkole obchodziliśmy, kolejny raz Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie klas I-III, na wspólny apel przyszli ze swoimi pluszakami. Po krótkim wstępie, w wielkim skupieniu, obejrzeli prezentację o historii i okolicznościach święta i misiach, które bawiły wiele pokoleń dzieci: Coralgol, Uszatek, Kubuś Puchatek…… Następnie „miś” sierżant Poli, przypomniał i przestrzegał dzieci o niebezpieczeństwach na jakie są narażone. Oczywiście był krótki instruktaż, w jaki sposób i w jakich okolicznościach używać numerów alarmowych. Po prezentacjach, uczniowie odpowiadali, na pytania dotyczące prezentowanych wiadomości. Nagrodą był oczywiście mały pluszowy miś 112.

Nasze spotkanie zaszczyciła swoją obecnością pani wicedyrektor Agnieszka Rucińska, która wręczyła nagrody i dyplomy za konkurs plastyczny organizowany przez panie ze świetlicy szkolnej, oczywiście o misiach.

Sabina Olczyk- Lepich
Dorota Maria Czernysz