Jesteś tutaj:
  2. Dla rodziców

Cyberbezpieczeństwo

Informację dotyczące ochrony danych i systemów wewnętrznych przed zagrożeniami, jakie niosą za sobą cyberataki.

Polecane materiały:

Terminy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Drodzy Państwo, Opolski Kurator Oświaty podał terminy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Szczegóły w tabeli!

Wsparcie psychologiczne artykuły

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się artykułami, w których autorzy poruszają ważne kwestie związane z funkcjonowaniem dzieci oraz trudnościami z jakimi dzieci współcześnie mogą się zmagać.

Wsparcie psychologiczne webinary

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z cyklem bezpłatnych webinarów, w których specjaliści poruszają wiele ważnych kwestii dotyczących funkcjonowania psychicznego dziecka oraz nas - dorosłych.

Bezpieczeństwo w sieci

Czym jest mOchrona?

mOchrona to aplikacja, która wspiera rodziców w zapewnieniu dzieciom bezpieczeństwa w sieci https://ose.gov.pl/mochrona .