od 31 sierpnia do 6 września 2020

Piątek                                                                                        4 września 2019

 

Nauczyciel nieobecny: Barbara Koźmińska-Łania

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 8a A. Ziółkowska jęz. polski
2 8a A. Ziółkowska jęz. polski
4 7a A. Konopka mat
5 7c D. Kleniewska świetlica

 Nauczyciel nieobecny: Marzanna Kotlewska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 8b A. Rucińska mat
4 8b A. Rucińska mat
5 7a T. Maintok rel
6 8a M. Kowalczyk fizyka
7 7a gr 2 M. Kowalczyk chemia

Zmiana organizacji nauczania: Tomasz Maintok

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 7a T. Maintok rel – odwołana

przeniesiona na 5. lekcję

 Nauczyciel nieobecny: Ireneusz Rosół

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 8c basen – odwołane
2 4a D. Oleszek basen
4 4b B. Bąk inf
5 7b M. Kowalczyk chemia
7 7a gr 1 M. Kowalczyk chemia

 Nauczyciel nieobecny: Joanna Jabłońska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
2 6b K. Rola wf
3 8c K. Rola wf
4 7c A. Szpak lekcja bibl
6 4b D. Kleniewska świetlica
7 8b E. Góra lekcja bibl
8 7b geog – odwołane

Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 3a K. Pordzik ew
2 3a K. Pordzik ew
5 3a K. Pordzik ew

 

Czwartek                                                                                3 września 2020

 Nauczyciel nieobecny: Barbara Koźmińska-Łania

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 7c A. K.-Gabryś jęz. polski
4 7c A. K.-Gabryś jęz. polski
5 7a B. Szady zaj. z wych.
6 5a A. K.-Gabryś jęz. polski
7 8a A. Ziółkowska jęz. polski

 Nauczyciel nieobecny: Marzanna Kotlewska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 7c A. Konopka matematyka
2 7a R. Kobza doradztwo
3 8b D. G.-Semczyk świetlica
4 7b E. Góra zaj. bibl

Nauczyciel nieobecny: Marzena Semak

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 6b M. Szadura pływanie
2 6b M. Szadura pływanie
3 5a D. Oleszek wf
4 5a D. Oleszek basen
5 5a A. K.-Gabryś zaj. z wych.
6 8a K. Rola wf

Nauczyciel nieobecny: Ireneusz Rosół

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 4a D. Oleszek wf
2 4a D. Oleszek wf
3 7a I. Babilec j. polski
4 8b A. Rucińska matematyka

 Nauczyciel nieobecny: Joanna Jabłońska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
4 8a M. Kowalczyk geografia
5 6b K. Rola świetlica
6 6a A. Konopka matematyka
7 7a chemia. – odwołane
8 7c geografia – odwołane

Środa                                                                                        2 września 2020

Nauczyciel nieobecny: Barbara Koźmińska-Łania

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
4 7a I. Babilec jęz. polski
5 5a A. K.-Gabryś jęz. polski

 Nauczyciel nieobecny: Marzanna Kotlewska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 8c A. Szpak inf/lekcja bibl
3 8b A. Rucińska mat
4 8a M. Kowalczyk fiz
5 7c A. Kliza j.ang
6 8c A. Kowalczyk doradztwo
7 8b A. Rucińska mat

 Nauczyciel nieobecny: Marzena Semak

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 5a D. Oleszek wf
3 5a D. Oleszek wf
4 4b gr 2 M. Szadura basen
5 4b gr 2 M. Szadura basen
6 8a K. Rola basen

Nauczyciel nieobecny: Ireneusz Rosół

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
6 3c T. Damrat basen
7 8c wf – odwołane

Skip to content