„Mistrzowie sprintu”

W minioną sobotę 23.10.21. po długiej przerwie, pod patronatem PSP nr3 w Zdzieszowicach odbyły się zawody pływackie „Mistrzowie sprintu”. Uczestnikami były dzieci w wieku szkolnym oraz przedszkolnym z terenu gmin Zdzieszowice i Leśnica w kategoriach dziewcząt i chłopców. Ze względu na pandemię przeprowadziliśmy wyścigi w dwóch seriach dla dzieci młodszych o godz 09.30, a dla pozostałych (klasy 4-8) od godziny 11.30. Przy dopingu publiczności spośród zawodników wyłoniono, a następnie nagrodzono zwycięzców w dziewięciu kategoriach wiekowych. Na zakończenie imprezy wśród uczestników odbyło się tradycyjne losowanie kilkudziesięciu nagród rzeczowych. W organizacji zawodów brały udział: Starostwo Powiatowe , LUKS Szekla, LUKS Winer oraz nauczyciele naszej gminy i w tym miejscu składamy serdeczne podziękowania. Już teraz zapraszamy na kolejne zmagania pływackie, gdyż 04.12 organizujemy Zawody Mikołajkowe.