kursy autobusów 01 września 2021

Informujemy, że kurs dodatkowego autobusu szkolnego w dniu 1 września 2021 dla dzieci dojeżdżających po apelu na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022, odbędzie się według następującego rozkładu:

11.00 – PSP nr 1 Zdzieszowice – oprócz uczniów z Januszkowic
11.02 – PSP nr 3 Zdzieszowice – oprócz uczniów z Januszkowic
11.05 – PSP nr 2 Zdzieszowice
11.08 – PSP Żyrowa
11.11 – Oleszka ul. Kościuszki
11.15 – Jasiona ul. Główna
11.20 – Krępna n st
11.22 – Krępna ul. Zdzieszowicka
11.25 – Rozwadza ul. Korfantego
11.27 – Rozwadza ul. Św. Anny
11.30 – PSP nr 3 Zdzieszowice – uczniowie do Januszkowic
11.32 – PSP nr 1 Zdzieszowice – uczniowie do Januszkowic
11.35 – Wielmierzowice ul. Wolności
11.38 – Januszkowice PSP – uczniowie do Wielmierzowic
11.40 – Januszkowice ul. Wolności
11.42 – Wielmierzowice ul. Wolności do Zdzieszowic.

Kursy autobusów porannych i popołudniowych w tych dniach odbywają się bez zmian.

Kursy autobusów szkolnych na rok szkolny 2021/2022 pobierz pdf


Skip to content