Konkurs Języka Angielskiego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół PLO nr V w Opolu

Eliminacje szkolne

Konkursu Języka Angielskiego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół PLO nr V w Opolu

W związku z udziałem w I etapie XIII Edycji Konkursu Języka Angielskiego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół, który odbył się 25 lutego 2021 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Zdzieszowicach, z radością informujemy, że w eliminacjach szkolnych wzięło udział 14 uczniów.

Pragniemy przekazać wyniki i poinformować, że sześcioro uczestników uzyskało minimum 50% punktów i ich prace zostały wysłane do PLO nr V w Opolu:

1. Victoria Gonska 71%
  2. Nikola Prościńska 67%
  3. Wojciech Pałubski 65%
  4. Adam Świętek 63%
  5. Laura Kowalczyk 62%
  6. Julia Noglik 60%

Z przyjemnością przekazujemy wyniki weryfikacji nadesłane do nas przez organizatorów  konkursu.Pragniemy poinformować, że próg punktowy kwalifikujący uczniów do etapu finałowego tegorocznej edycji Konkursu Języka Angielskiego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół został ustalony na 40 punktów. Następujący uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do finału:

1.Victoria Gonska z klasy 8c 43p  (opiekun: p. Mariana Matviiv)

2. Nikola Prościńska z klasy 7a  40p  (opiekun: p. Magdalena Grześkowicz)

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych przygód z językiem angielskim, a za nasze dwie uczennice trzymamy kciuki w finale!!!

Opracowała: Magdalena Grześkowicz