Kadra

Nasza Kadra

  1. Drabik- Klimek Marzena

Dyrektor, język niemiecki

  1. Rucińska Agnieszka

Wicedyrektor, matematyka, język angielski

  1. Babilec Ireneusz

Język polski

  1. Bąk Barbara

Edukacja wczesnoszkolna, informatyka, kodowanie

  1. Bednarz Bożena

Matematyka

  1. Borowicz Danuta

Matematyka

  1. Czernysz Dorota

Edukacja wczesnoszkolna, matematyka, kodowanie

  1. Damrat Tomasz

Wychowanie fizyczne

  1. Drążek – Szczerska Anna

Wychowanie fizyczne

  1. Filusz Karina

Język niemiecki

  1. Fyrgut Renata

Edukacja wczesnoszkolna, kodowanie

  1. Garbacz Piotr

Wychowanie fizyczne, technika, informatyka

  1. Gasz Elżbieta

Historia, WOS

  1. Glabas Krystyna

Pedagog specjalny

  1. Gołąb Jan

Biologia, WDŻ, świetlica

  1. Góra Ewa

Biblioteka

  1. Gorbacz Beata

Biblioteka, plastyka

  1. Górnicka – Semczyk Dorota

Świetlica

  1. Grześkowicz Magdalena

Język angielski

  1. Jabłońska Joanna

Przyroda, geografia

  1. Jajuga Dawid

Wychowanie fizyczne

  1. Kiec Jadwiga

Logopedia

  1. Kleniewski Krzysztof

Historia

  1. Kliza Anna

Język angielski

  1. Kobza Reanta

Pedagog

  1. Kocenda Jadwiga

Edukacja wczesnoszkolna, kodowanie

  1. Konopka Aneta

Matematyka

  1. Kotlewska Marzanna

Fizyka, matematyka, informatyka

  1. Kowalczyk Anna

Pedagog specjalny

  1. Kowalczyk Mariusz

Biologia, chemia

  1. Koźmińska – Łania Barbara

Język polski

  1. Kulig – Gabryś Anna

Język polski

  1. Mainczyk Sylwia

Edukacja wczesnoszkolna, kodowanie

  1. Maintok Tomasz

Religia

  1. Matviiv Mariana

Język angielski

  1. Mikołajczyk Irena

Edukacja wczesnoszkolna, kodowanie

  1. Mazurek-Mytych Mirosława

Język francuski

  1. Nowak Hanna

Biologia, WDŻ

  1. Olczyk-Lepich Sabina

Edukacja wczesnoszkolna, kodowanie

  1. Oleksin Urszula

Edukacja wczesnoszkolna, kodowanie

  1. Kleniewska Dominka

Świetlica

  1. Oleszek Danuta

Wychowanie fizyczne

  1. Pasdzior Adam

Wychowanie fizyczne

  1. Pordzik Karina

Edukacja wczesnoszkolna, kodowanie

  1. Rola Katarzyna

Wychowanie fizyczne, świetlica

  1. Rosół Ireneusz

Wychowanie fizyczne, informatyka

  1. Seidel Klaudia

Świetlica

  1. Semak Marzena

Wychowanie fizyczne

  1. Warzybok-Patla Marlena

Pedagog specjalny

  1. Sukienik-Jabłońska Justyna

Pedagog specjalny

  1. Świątek Magdalena

Usprawnianie ruchowe

  1. Szadura Marian

Wychowanie fizyczne

  1. Szady Barbara

Muzyka, język angielski

  1. Szladowska Sonia

Religia

  1. Szott Beata

Pedagog specjalny

  1. Szpak Anna

Biblioteka, język polski

  1.  

  1. Urbańczyk – Bekiesch Anna

Język niemiecki

  1. Winkler Agnieszka

Język niemiecki

  1. Woźniak Kajetan

Psycholog

  1. Zając Violetta

Logopedia

  1. Ziółkowska Anna

Historia, język polski

 


Skip to content