„Inspirują – Decydują”

7 października b.r. odbyło się spotkanie młodzieży Naszej Szkoły z przedstawicielami  Stowarzyszenia Europa Iuvenis  w ramach projektu edukacyjnego „Inspirują – Decydują” finansowanego przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. W trakcie spotkania młodzież rozmawiała o potrzebach młodych ludzi w naszej gminie, analizowała akty prawne w kontekście pracy Młodzieżowej Rady Miejskiej oraz wyszukiwała informacji na stronie internetowej gminy dotyczących konsultacji społecznych. W podsumowaniu spotkania młodzież  sporządziła projekt polegający na symulacji konsultacji społecznych.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy 8 C tj. Ola Urbanowicz, Jakub Burejza, Bartłomiej  Kazik, Bartosz Moszek, Dominik Noglik.

Prowadzącymi spotkanie byli: Magdalena Lenartowicz, Artur Ośko, Natalia Szkudlarek . Organizatorom serdecznie dziękujemy, a młodzieży życzymy efektywnego działania na terenie Naszej Gminy .