DZIECKIEM BYĆ..

W tym roku pierwszego  czerwca  w naszej szkole było niezwykle pusto i cicho. Wszystkie bowiem dzieci uczestniczyły w wielu ciekawych imprezach, które odbywały się głównie na świeżym powietrzu.

Nie zabrakło gier i zabaw sportowych , spacerów po lesie, wspólnych wyjść na lody , pływania na rowerkach wodnych , warsztatów szycia na maszynie,  czy ognisk.  Były również wizyty w kinie  i w gospodarstwie rolnym.

Niektóre klasy udały się wraz z wychowawcami na dłuższe wycieczki poza Zdzieszowice. Uczniowie klasy 7 b zwiedzali podziemną trasę turystyczną  w Twierdzy Kłodzko , brali udział w spływie pontonowym oraz próbowali swoich sił w paintballu.  Natomiast uczniowie klasy 7 c i  8 a wyjechali na podbój Tatr i Pienin. Udało im się miedzy innymi powędrować tatrzańskimi szlakami,  zwiedzić niezwykły Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku oraz  zdobyć Trzy Korony! .

Miłą niespodziankę przygotowała Rada Rodziców, która ufundowała dla wszystkich dzieci batoniki.

To był miły , pełen wrażeń dzień.

Barbara Koźmińska-Łania