ZASTĘPSTWA 22.02.2021 r. – 26.02.2021 r.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Zdzieszowicach

________________________________________________________

Piątek                                                                                                                                        26 luty 2021

Nauczyciel nieobecny: Dominika Kleniewska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
4 1a R. Fyrgut ew
5 1a R. Fyrgut ew
6 św R. Fyrgut św
7 św R. Fyrgut św
8 św K. Rola św

 Zmiana organizacji nauczania: Renata Fyrgut

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
5 św E. Góra św

 Nauczyciel nieobecny: Jadwiga Kocenda

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 zkk zkk-odwołane
4 3b K. Pordzik einf
5 3b T. Damrat ew
6 3b T. Damrat ew

Nauczyciel nieobecny: Sonia Szladowska

 

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 1a K. Chmiel Ed. wczesnoszk
5 2a Zaj. odwołane
6 1c Zaj. odwołane
7 4a Zaj. odwołane

Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska – ZASTĘPSTWA STAŁE

Nauczyciel nieobecny: Marzena Semak – ZASTĘPSTWA STAŁE

Czwartek                                                                                                                  25 luty 2021

Nauczyciel nieobecny: Dominika Kleniewska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 1a R. Fyrgut ew-wspom
3 1a K. Chmiel ew-wspom
4 1a S. O.-Lepich ew-wspom
5 1a S. O.-Lepich ew-wspom
6 św K. Seidel św

 Nauczyciel nieobecny: Jadwiga Kocenda

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 3b T. Damrat ew
2 3b T. Damrat ew
3 3b M. Marczuk epl
4 3b I.                    Mikołajczyk kip
6 3b T. Damrat ew
9 zkk zkk-odwołane

 Nauczyciel nieobecny: Dawid Jajuga

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
6 2b D. Oleszek pływ/wf

Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska – ZASTĘPSTWA STAŁE

Nauczyciel nieobecny: Marzena Semak – ZASTĘPSTWA STAŁE

STAŁE ZASTĘPSTWA NA CZAS ZDALNEGO NAUCZANIA

od 22.02.2021

Nauczyciel nieobecny: Marzena Semak

poniedziałek

nr lekcji klasa Nauczyciel zastępujący
3 4b gr 2 Marian Szadura
4 4b gr 2 Marian Szadura

 wtorek

nr lekcji klasa Nauczyciel zastępujący
3 4b gr 2 Marian Szadura
4 4b gr 2 Marian Szadura
7 6b gr 2 Ireneusz Rosół
8 6b gr 2 Ireneusz Rosół

 środa

nr lekcji klasa Nauczyciel zastępujący
3 4b gr 2 Ireneusz Rosół
4 4b gr 2 Ireneusz Rosół

 czwartek

nr lekcji klasa Nauczyciel zastępujący
1 6b gr 2 Marian Szadura
2 6b gr 2 Marian Szadura
5 godz. wych A.K.-Gabryś

 piątek

nr lekcji klasa Nauczyciel zastępujący
6 6b gr 2 Marian Szadura
7 6b gr 2 Marian Szadura

 STAŁE ŁĄCZENIE: 5A Danuta Oleszek, 8A K. Rola

ZASTĘPSTWA STAŁE od 16.02.2021 r.

Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska

Poniedziałek

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
2 3a K. Pordzik ew
5 3a M. W.-Patla ew

Wtorek

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 3a B. Bąk ew
4 3a K. Pordzik ew

 Środa

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
4 3a K. Pordzik ew
5 3a B. Bąk ew

Czwartek

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 3a M. W.-Patla ew
4 3a M. W.-Patla ew
5 3a K. Pordzik ew

Piątek

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 3a M. W.-Patla ew
2 3a M. W.-Patla ew
3 3a M. W.-Patla ew

 


21-22.12.2020

ZASTĘPSTWA STAŁE od 01.12.2020r.

 Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska

 Poniedziałek

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zast.
2 3a K. Pordzik ew łącz
5 3a M. W.-Patla ew zamiast wspom 2a

D. Oleszek łączy

Wtorek

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zast.
3 3a J. Kocenda ew płatne
4 3a K. Pordzik ew łącz

 Środa

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zast.
4 3a K. Pordzik ew łącz
5 3a J. Kocenda ew płatne

Czwartek

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zast.
3 3a M. W.-Patla ew płatne
4 3a M. W.-Patla ew płatne
5 3a K. Pordzik ew łącz

Piątek

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zast.
1 3a M. W.-Patla ew płatne
2 3a M. W.-Patla ew płatne
3 3a M. W.-Patla ew płatne

STAŁE ZASTĘPSTWA NA CZAS ZDALNEGO NAUCZANIA

ZA MARZENĘ SEMAK

od 09.11.2020

 poniedziałek

nr lekcji klasa Nauczyciel zastępujący
3 4b gr 2 I. Rosół
4 4b gr 2 D. Jajuga

 wtorek

nr lekcji klasa Nauczyciel zastępujący
3 4b gr 2 D. Oleszek
4 4b gr 2 D. Oleszek
7 6b gr 2 T. Damrat
8 6b gr 2 T. Damrat

 środa

nr lekcji klasa Nauczyciel zastępujący
3 4b gr 2 D. Oleszek
4 4b gr 2 D. Oleszek

 czwartek

nr lekcji klasa Nauczyciel zastępujący
1 6b gr 2 T. Damrat
2 6b gr 2 T. Damrat
5 godz. wych A.K.-Gabryś

 piątek

nr lekcji klasa Nauczyciel zastępujący
6 6b gr 2 D. Oleszek
7 6b gr 2 D. Oleszek

 STAŁE ŁĄCZENIE: 5A Danuta Oleszek, 8A K. Rola

 BASEN/PŁYWANIE BEZPIECZEŃSTWO – STAŁE ŁĄCZENIE

 poniedziałek

nr lekcji Nauczyciel, który ma basen/pływanie bezp. Nauczyciel zastępujący (łączenie)
5 2a – T. Damrat D. Oleszek

 wtorek

nr lekcji Nauczyciel, który ma basen/pływanie bezp. Nauczyciel zastępujący (łączenie)
3 2b – D. Oleszek D. Jajuga
4 2b – D. Oleszek D. Jajuga
5 3b – D. Oleszek M. Szadura
6 3b – D. Oleszek M. Szadura
6 7a – D. Jajuga P. Garbacz

 środa

nr lekcji Nauczyciel, który ma basen/pływanie bezp. Nauczyciel zastępujący (łączenie)
5 1b – T. Damrat M. Szadura
6 3c – T. Damrat I. Rosół

 czwartek

nr lekcji Nauczyciel, który ma basen/pływanie bezp. Nauczyciel zastępujący (łączenie)
6 2b – D. Oleszek D. Jajuga

 piątek

nr lekcji Nauczyciel, który ma basen/pływanie bezp. Nauczyciel zastępujący (łączenie)
2 4a – I. Rosół D. Oleszek
3 1c – T. Damrat A. Pasdzior
3 2b – D. Oleszek M. Szadura
4 2c – D. Oleszek M. Szadura

Skip to content