od 9 marca do 15 marca 2020

Środa                                                                                                            11 marca 2020r.

  

Nauczyciel nieobecny:  Dawid Jajuga

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
3 1b A. Pasdzior pł/wf łącz
4 1b A. Pasdzior pł/wf łącz
6 5b M. Semak pł/wf łącz
7 5b M. Semak pł/wf łącz
8 7b gr 2     odwołane
9 7b gr 2     odwołane

 Nauczyciel nieobecny:  Katarzyna Rola

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 7a M. Semak wf łącz
2 ind      
3   A. Szpak św zamiast łącz 7a

 Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska (zastępstwa stałe)

Wtorek                                                                                                                                         10 marca 2020r. ...  Czytaj Dalej ...


od 2 marca do 8 marca 2020

Piątek                                                                                                   06 marca 2020r.

 

Nauczyciel nieobecny:  Anna Drążek-Szczerska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 8bc odwołane
2 8bc odwołane

 Nauczyciel nieobecny:  Dawid Jajuga

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
2 7b gr 2 T. Damrat pł/wf łączenie
3 5b gr 1 E. Góra św łączenie
4 5b gr 1 A. Szpak św łączenie
6 7b gr 2 T. Damrat pł/wf łączenie
7 7b gr 2 T. Damrat pł/wf łączenie

 Nauczyciel nieobecny:  Ireneusz Rosół

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 8bc odwołane
2 8bc odwołane
3 3a D. Oleszek pł/wf łączenie

 Nauczyciel nieobecny: Krystyna Glabas

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
6:30-8:30 K. Rola św
3 7a M. Kotlewska fiz łączenie
4 7a M. Kowalczyk chem łączenie
5 4a E. Gasz hist łączenie

 Nauczyciel nieobecny: Dominika Kleniewska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
9:30-10:30 E. Góra św łączenie
10:30-11:30 A. Szpak św łączenie
11:30-12:30 B. Gorbacz św łączenie
12:30-13:30 K. Rola św łączenie
13:30-14:30 K. Rola św łączenie
14:30-15:30 K. Rola św łączenie

 Nauczyciel nieobecny:  Sylwia Mainczyk

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 2a K. Pordzik ew łączenie
2 2a K. Pordzik ew łączenie
3 2a K. Pordzik ew łączenie
5 2a K. Pordzik ew łączenie

 Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska – zastępstwa stałe ...  Czytaj Dalej ...


od 24 lutego do 01 marca 2020

Piątek                                                                                                             28 lutego 2020r.

 Nauczyciel nieobecny:  Dawid Jajuga

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
2 7b gr 2 T. Damrat pł/wf łączenie
3 5b gr 1 E. Góra św łączenie
4 5b gr 1 A. Szpak św łączenie
6 7b gr 2 T. Damrat pł/wf łączenie
7 7b gr 2 T. Damrat pł/wf łączenie

 Nauczyciel nieobecny: Krystyna Glabas (do 06.03.2020)

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
6:30-8:30   K. Rola św zamiana
3 7a M. Kotlewska fiz łączenie
4 7a M. Kowalczyk chem łączenie
5 4a E. Gasz hist łączenie

 Nauczyciel nieobecny: Dominika Kleniewska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
9:30-10:30   E. Góra św łączenie
10:30-11:30   A. Szpak św łączenie
11:30-12:30   A. Szpak św łączenie
12:30-13:30   K. Rola św łączenie
13:30=14:30   K. Rola św łączenie
14:30-15:30   K. Rola św łączenie
15:30-16:15   R. Kobza św  

 Nauczyciel nieobecny: Piotr Garbacz

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
4 6a M. Matviiv j. ang  

 Nauczyciel nieobecny: Agnieszka Rucińska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
2 7a B. Gorbacz plastyka łączenie

 Nauczyciel nieobecny: Bożena Bednarz

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 8a A. Konopka mat łączenie
2 7a B. Gorbacz plastyka łączenie
3 4a D. Czernysz mat łączenie

 Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska ...  Czytaj Dalej ...


3 lutego do 9 lutego 2020

 Piątek                                                                                                      07 lutego 2020r.

Nauczyciel nieobecny: Krystyna Glabas  

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
3 7a M. Kotlewska fiz łączenie
4 7a M. Kowalczyk chem łączenie
5 4a B. Gorbacz plast łączenie

Nauczyciel nieobecny: Anna Urbańczyk-Bekiesch (do 07.02.2020)

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 1c     odwołane
4 1c B. Bąk ew zamiast 6. lekcja
5 7ab D. Kleniewska św łączenie
6 2a     odwołane
7 5b     odwołane
8 5b     odwołane

Nauczyciel nieobecny: Piotr Garbacz (do 07.02.2020)

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
4 6a A. Szpak j.pol łączenie
5 6b D. Kleniewska św łączenie
6 6b K. Rola św łączenie

Nauczyciel nieobecny: Ireneusz Babilec (do 07.02.2020)

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
2 6b K. Filusz j. niem zamiast 8l
3 7b A. Rucińska mat  
4 8a A. Ziółkowska j.pol łączenie
6 8b R. Kobza WDŻ zamiast 8. lekcja

Nauczyciel nieobecny: Tomasz Maintok (do 07.02.2020)

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
6 3a     odwołane
7 8a     odwołane
8 7b     odwołane

Nauczyciel nieobecny: Anna Drążek-Szczerska (do 07.02.2020) ...  Czytaj Dalej ...


27 stycznia do 2 lutego 2020

Piątek                                                                                                            31 stycznia 2020r.

 Zmiana organizacji nauczania: Beata Gorbacz

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 6a odwołane

Nauczyciel nieobecny:  Mariana Matviiv

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 5b gr2 odwołane
2 5b gr2 odwołane
5 7c M. Kowalczyk biol płatne
6 6a gr2 M. Grześkowicz j. ang łączenie
7 8b odwołane

 Nauczyciel nieobecny:  Anna Kowalczyk  

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 1a R. Fyrgut ew łączenie
2 1a R. Fyrgut ew łączenie
3 1a R. Fyrgut ew łączenie
4 ind odwołane
5 1a B. Szady j.ang łączenie

Nauczyciel nieobecny:  Anna Urbańczyk-Bekiesch

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 1c odwołane
4 1c B. Bąk ew zamiast 6. lekcja
5 7ab K. Rola św zamiast wspom w 8a
6 2a odwołane
7 5b odwołane
8 5b odwołane

Zmiana organizacji nauczania: Barbara Bąk

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
6 1c ew odwołane

Nauczyciel nieobecny: Ireneusz Rosół

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot Rodzaj zastępstwa
1 8b/8c odwołane
2 8b/8c odwołane
3 3a D. Oleszek wf/pł łączenie

Nauczyciel nieobecny: Sonia Szladowska ...  Czytaj Dalej ...


Skip to content