od 28 września do 2 października 2020

Poniedziałek                                                   28 września 2020

Nauczyciel nieobecny: Marzena Semak

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 4b gr 1 K. Rola pływanie
4 4b gr 1 K. Rola pływanie

 Zmiana organizacji nauczania: A. Kliza

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
4 A. Kliza świetlica
8a M. Grześkowicz j. ang

 Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
2 3a K. Pordzik ew
5 3a A. Kliza ew

Nauczyciel nieobecny: Anna Urbańczyk-Bekiesch

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 8a/b gr 3 j. niem – odwołane
3 3b J. Kocenda ew
4 6b E. Góra bibl – uczniowie chodzący na j. mn, pozostali świetlica
5 5a K. Rola św
6 3a K. Pordzik ew
7 6b A. Szpak bibl – uczniowie chodzący na j. mn, pozostali świetlica

od 21 września do 25 września 2020

Piątek                                           25 września 2020

 Nauczyciel nieobecny: Ireneusz Babilec

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 4b I. Rosół inf
4 6b dz

6b ch

A. Szpak

K. Seidel

lekcja bibl

świetlica

5 8c A. Rucińska mat
6 8b A. Kowalczyk doradztwo

 Nauczyciel nieobecny: Marzanna Kotlewska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 8b A. Rucińska mat
4 8b A. Konopka fiz
5 7a J. Jabłońska geog
6 8a M. Kowalczyk fizyka
7 7a gr 1 I. Rosół inf

Nauczyciel nieobecny: Marzena Semak

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
4 8a K. Rola wf
5 8a K. Rola wf
6 6b gr 2 pływ-odwołane
7 6b gr 2 pływ-odwołane

 Nauczyciel nieobecny: Dawid Jajuga

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 8b gr 1 pływanie-odwołane
2 8b gr 1 pływanie-odwołane
3 7a gr 1 P. Garbacz wf
4 6a gr 1 T. Damrat wf
5 6a gr 1 T. Damrat pływ

 Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 3a K. Pordzik ew
2 3a K. Pordzik ew
3 3a K. Pordzik ew

 

Czwartek                                                                   24 września 2020

Nauczyciel nieobecny: Ireneusz Babilec ...  Czytaj Dalej ...


od 14 września do 20 września 2020

Piątek                                                                                                                                                        18 września 2020

Nauczyciel nieobecny: Marzanna Kotlewska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 8b A. Rucińska mat
4 8b M. Matviiv j. ang
5 7a T. Maintok rel
6 8a M. Kowalczyk fizyka
7 7a gr 1 I. Rosół inf

 Zmiana organizacji nauczania: Tomasz Maintok

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 7a T. Maintok rel – odwołana

przeniesiona na 5. lekcję

 Nauczyciel nieobecny: Joanna Jabłońska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
2 6b A. Szpak j. pol
3 8c A. Rucińska mat
4 7c K. Seidel świetlica
6 4b D. Kleniewska świetlica
7 8b M. Kowalczyk chemia
8 7b   geog- odwołane

Zmiana organizacji nauczania: Mariusz Kowalczyk ...  Czytaj Dalej ...


od 7 września do 13 września 2020

Piątek                                                                                         11 września 2020

Nauczyciel nieobecny: Barbara Koźmińska-Łania

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 8a A. Ziółkowska jęz. polski
2 8a A. Ziółkowska jęz. polski
4 7a A. Konopka fizyka
5 7c A. Rucińska fizyka

 Nauczyciel nieobecny: Marzanna Kotlewska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 8b A. Rucińska mat
4 8b A. Rucińska fizyka
5 7a T. Maintok rel
6 8a M. Kowalczyk fizyka
7 7a gr 1 Szady j. ang

 Zmiana organizacji nauczania: Tomasz Maintok

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 7a T. Maintok rel – odwołana

przeniesiona na 5. lekcję

 Nauczyciel nieobecny: Joanna Jabłońska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
2 6b E. Góra lekcja bibl
3 8c M. Matviiv j. ang
4 7c K. Seidel świetlica
6 4b D. Kleniewska świetlica
7 8b M. Kowalczyk chemia
8 7b geog- odwołane

Zmiana organizacji nauczania: Mariusz Kowalczyk

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
8 8b chemia-przesunięte na 7. lekcję

Nauczyciel nieobecny: Marzena Semak

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
4 8a K. Rola wf
5 8a K. Rola wf
6 6b pływ-odwołane
7 6b pływ-odwołane

 Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska ...  Czytaj Dalej ...


od 31 sierpnia do 6 września 2020

Piątek                                                                                        4 września 2019

 

Nauczyciel nieobecny: Barbara Koźmińska-Łania

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 8a A. Ziółkowska jęz. polski
2 8a A. Ziółkowska jęz. polski
4 7a A. Konopka mat
5 7c D. Kleniewska świetlica

 Nauczyciel nieobecny: Marzanna Kotlewska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
3 8b A. Rucińska mat
4 8b A. Rucińska mat
5 7a T. Maintok rel
6 8a M. Kowalczyk fizyka
7 7a gr 2 M. Kowalczyk chemia

Zmiana organizacji nauczania: Tomasz Maintok

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 7a T. Maintok rel – odwołana

przeniesiona na 5. lekcję

 Nauczyciel nieobecny: Ireneusz Rosół

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 8c basen – odwołane
2 4a D. Oleszek basen
4 4b B. Bąk inf
5 7b M. Kowalczyk chemia
7 7a gr 1 M. Kowalczyk chemia

 Nauczyciel nieobecny: Joanna Jabłońska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
2 6b K. Rola wf
3 8c K. Rola wf
4 7c A. Szpak lekcja bibl
6 4b D. Kleniewska świetlica
7 8b E. Góra lekcja bibl
8 7b geog – odwołane

Nauczyciel nieobecny: Justyna Sukienik-Jabłońska

Nr lekcji Klasa Nauczyciel zastępujący Przedmiot
1 3a K. Pordzik ew
2 3a K. Pordzik ew
5 3a K. Pordzik ew

Czwartek                                                                                3 września 2020 ...  Czytaj Dalej ...


Skip to content