Kartki z okazji Dnia Chorego

Uczniowie w świetlicy wykonali różną techniką ponad 100 kartek dla chorych dzieci.


Wesołych Świąt!!!

Renifer Rudolf już grzeje kopyta,

Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta,

Niech wszystkie smutki wnet pójdą w kąt –

My dziś Wam życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

 


Wyniki konkursu „Mój miś”

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO p/h „MÓJ MIŚ

I MIEJSCE, W KATEGORII KLAS I-III

FILIP BOGACKI – KL.1A
DAWID JELEŃ – KL.1A
MAJA SZWAN – KL.1A
OSKAR BURY – KL.1A
DAGMARA STĘPIĘŃ – KL. 1A
EMILKA SABINA – KL.1B
EMILKA SZATKOWSKA – KL.1B
DAGNA CISZEWSKA – KL.1C
PIOTRUŚ BIENIA – KL.1C
PAULINA BIENIA – KL.IC
JAKUB MARĆ – KL.2A
KAROLINA GODLEWSKA – KL.2A
MAJA BOBER – KL.2A
ZOSIA SEGRODNIK – KL.2B
YULII LITVINTSOV – KL.2C
HANIA ŚWIĘTEK – KL.2C
MACIEJ WILCZA – KL.2C
OSKAR SCHMIDT – KL.2C
ANTOŚ SZWINGE – KL.2C
XAVIER BIEL – KL.2C
POLA STERLINGOW – KL.2C
OSKAR GAWLIK – KL.2C
ZOSIA POPIEL – KL.2C
DOMINIK KRZYŻANOWSKI – KL.3A
EMILKA KITTEL – KL.3A
AMANDA GALOWY – KL. 3B
ZUZIA SENEKA – KL.3B
ALEKSANDER MATULIS – KL.3B
RAYAN PALUS – KL.3B
KACPER KAFTAN – KL.3B
TOMEK SZREDER – KL.3B
JAKUB PACAK – KL.3B
JULIA SMIATEK -KL.3B
SZYMON KOLIBOWSKI – KL.3C
MAKS WENSZKA – KL.3C
FILIP MYTYCH – KL.3C
TYMON ZIMERMAN – KL.3C
MATEUSZ ŚWIERKOSZ – KL.3C
FILIP ŻABIŃSKI – KL.3C
NATANIEL FRĄCZKIEWICZ– KL.3C

II MIEJSCE W KATEGORII KLAS I-III

ALAN SYCEWICZ – KL.1A
JULIA BURY – KL.2B
ORZEŁ MILENA – KL.2B
FRANCISZEK JAGIEŁO – KL.2C
KRYSTIAN DĄBROWSKI – KL.2C
PATRYCJA KRÓLIKOWSKA – KL.2C
MATYLDA ORŁOWSKA – KL.2C
DOMINIK BOCHEN – KL.2C
EMILKA MALISZEWSKA – KL.3A
DARIA MACIEJEWSKA – KL.3A
NADIA STANUSZ – KL.3A
PATRYK CIERZNIEWSKI – KL.3B
LENA TARNAWA – KL.3B
AURELIA RUSINEK – kl.3C
KAROL BARAN – KL.3C
MIŁOSZ NOWICKI – KL.3C

I MIEJSCE W KATEGORII KLAS IV-VIII
KACPER GĄSIOROWSKI

II MIEJSCE W KATEGORII KLAS IV-VIII
LILIANA GAJOWY – KL.4B
ALEKSANDRA BIENIA – KL.4B
AMELIA SYCEWICZ – KL.6

NAGRODY BĘDĄ DO ODEBRANIA OD DNIA 8.12.2020 PRZY WEJŚCIU DO SZKOŁY U P.WOŹNEJ.

WYCH. ŚWIETLICY


świetlica


Skip to content