AKCJA „MISJAFERIE”, KULCZYKFOUNDATION

Witamy w nowym roku! Nie może być gorszy niż 2020, prawda? Ale zaraz… jeszcze ferie.
Tak jak Wasze dzieci liczyły dni do Gwiazdki, codziennie otwierając kolejne okienko kalendarza adwentowego, tak zapewne Wy będziecie odliczać dni do końca tych… nietypowych ferii
Chcielibyśmy towarzyszyć Wam w tym czasie, bo sami jesteśmy rodzicami i doskonale wiemy, że nie jest łatwo.
Z myślą o Was stworzyliśmy akcję #misjaferie, w ramach której będziemy proponować coś na poprawę samopoczucia i wspólnie odliczać do końca ferii Codziennie o 9:00 znajdziecie u nas materiały, aktywności i inspiracje dla rodziców i dzieci. Wieczorami o 20:00 będziemy podrzucać Wam dodatkowe ciekawe artykuły i felietony! Bądźcie z nami!
Zachęcamy do dzielenia się w komentarzach Waszymi doświadczeniami związanymi z feriami – tymi złymi i dobrymi!
W dzisiejszej odsłonie #misjaferie przyjrzymy się bliżej… marzeniom: dlaczego warto marzyć? Czy wiecie o czym marzą Wasze dzieci? Czy warto marzyć? Zapraszamy do lektury: https://kulczykfoundation.org.pl/…/Misjaferie_Witajcie